PENZION PÁLAVA

 

Stránky ve výstavbě.

Pro informace volejte +420 731 606 252, pište na mrspalava@gmail.com

Děkujeme za pochopení.

 

Jsme ze spolku Moravského rybářského svazu a vítáme Vás v našem ubytovacím zařízení v Pasohlávkách, které se nachází na břehu Nových Mlýnů – kaskádě tří vodních nádrží. 

K ubytování nabízíme 12 pokojů o celkové kapacitě 48 lůžek. 4 x 2 lůžkový, 4 x 4 lůžkový a 4 x 6 lůžkový. Každy pokoj má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout s lednicí. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s pozemním digitálním vysíláním. 4 a 6 lůžkové pokoje mají krásný výhled na Nové Mlýny, 2 lůžkové pokoje jsou situované směrem do obce Pasohlávky. Wifi připojení je v celém penzionu zdarma. Každý pokoj má samostatný vchod z terasy. Foto pokojů a popis naleznete níže. 

K dispozici je za úplatu velká společenská místnost s kuchyní. Kola a koloběžky si můžete uzamknout v boxech v objektu penzionu. Po celou dobu pobytu Vám budeme diskrétně k dispozici. Nabízíme kvalitní služby za přijatelné ceny.

Ubytování je vhodné jak provelké skupiny, tak pro rodiny s dětmi. Všichni jsou vítáni.

Ubytovácí řád s důležitými informacemi pro Vás naleznete zde

Ceník naleznete níže a v rezervačním systému  u každého pokoje stačí kliknout na kartu detail ceny. 

Základní cena za lůžko je 700 Kč/noc. Ceny jsou platné od 1. 1. 2023.

Ubytování je možné v den příjezdu od 15:00 do 16:00, pokud není dohodnuto jinak, vždy budete před příjezdem kontaktováni. V měsíci červenci a srpnu je možné ubytování minimálně na 4 noci, v měsíci červnu a září na 3 noci, jinak na 2 noci. Od 1. 11. do 31. 3. je možná rezervace minimálně 4 pokoje/2 noci/12 osob, rezervaci je nutné povést emailem nebo telefonicky.

K cenám je účtován rekreační poplatek 20 Kč osba/noc (dle platné vyhlášky).

Parkování v objektu zdarma. Parkoviště je vyznačeno zde.

Čtyřnohý kamarád 50 Kč/noc

Děti do 3 let – zdarma

Děti do 10 let – 50% sleva

Týdenní pobyt – 10% sleva

Společenská místnost 2000 Kč/noc

Ceny jsou konečné.

Pobyty nad 7 nocí, ubytování skupin a pronájem celého penzionu – kontaktujte nás na tel. 731 606 252 nebo na emailu mrspalava@gmail.com a připravíme Vám speciální nabídku na míru.

 

Základní ceník ubytování

Zde nás najdete

Kontakt:
Pro informace volejte 731 606 252
email: mrspalava@gmail.com

"Kde se setkává krása přírody a chuť vína: Pálava"